Франсіс ПізаніФрансіс Пізані досліджує, відстежує та аналізує інформаційно-комунікаційні технології ще з доісторичних часів (1994)

Франсіс Пізані досліджує, відстежує та аналізує інформаційно-комунікаційні технології ще з доісторичних часів (1994).

Пронизаний цікавістю та бажанням зрозуміти те, що він вважає важливим, він переїхав до регіону Сан-Франциско (січень 1996 р.), де провів п'ятнадцять років, досліджуючи, що там відбувалося: становлення, бум-спад-підйом. Повний цикл, після якого він виявив, що навіть у Кремнієваій долині можна повторити себе.

Після повернення до Європи (2010 р.) він розпочав світовий тур з інновацій, проект Winch 5 - 45 міст, 32 країни в період з вересня 2011 року по жовтень 2012 року - повністю присвячений вивченню економічних та фінансових, культурних та соціальних умов розвитку інновацій.

Він повернувся з найкращими знаннями зробити це можливим, підготувати людей, підприємства та нації до участі у побудові власного майбутнього. Захоплююча пригода, яка дозволила йому зустріти відважних людей, наділених великим інтелектом або великим серцем. А іноді і тим, і другим.

Він регулярно проводить конференції та семінари у цьому напрямку в деяких великих французьких компаніях: Bouygues Telecom, CapGemini, L'Oréal, SFR, SNCF, а також на різноманітних форумах.

Переконаний, що поліпшення наших міст та місцевої демократії є важливим технологічним та соціальним питанням, Франсіс Пізані розпочав нову серію досліджень - подорож навколо світу під назвою Participolis - про розумні міста або ті, що намагаються бути такими: 20 міст з січня 2014 року по квітень 2015 року.

Він розглядає це як постійну напругу між двома полюсами однієї і тієї ж проблеми: CitySmarting або спроби зробити міста розумнішими завдяки, зокрема, інформаційним технологіям та Participolis. Найкраще майбутнє для наших міст може настати лише завдяки нашій участі в їх розробці та управлінні.

Його статті та хроніки були опубліковані в більш ніж 100 ЗМІ на чотирьох континентах, включаючи Le Monde, El País (Мадрид), Reforma (Мексика), The Next Web (Амстердам) та Folha de São Paulo (Бразилія).

Він також викладає в Паризькій школі міжнародних зв'язків, в Інституті політики Парижу та в WebSchoolFactory. Він читав лекції в університетах Берклі та Стенфордському університеті та бере участь в якості експерта у мережі Netexplo.

Франсіс Пізані опублікував декілька книг, серед яких Як Інтернет змінює світ, алхімія множин (Pearson) з Домініком Пьйоте (2008 та 2011 рр.). 18 березня він випускає свою нову книгу: Smart about cities : налагодження зв‘язків для міст завтрашнього дня.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin