Завдання

Франко-українська торгово-промислова палата - ваш шлях до відкриття українского ринку, до розміщення або розвитку в Україні.
 
Франко-українська торгово-промислова палата заснована в 1994 році як Асоціація "Французька ділова спільнота в Україні" та в 2011 році приєдналась до міжнародної мережі французьких торгово-промислових палат. На сьогодні Асоціація нараховує більше 140 французьких і українських компаній, об'єднаних спільними інтересами для розвитку торгових відносин між Україною та Францією. Взаємодоповнюваність секторів діяльності, різноманітність компаній (від середніх та малих до великих міжнародних груп), відносини з владою країни та постійна співпраця і підтримка Посольства Франції, особливо економічної служби - є основними перевагами нашої бізнес-мережі.

Головне завдання CCIFU полягає в активації французької бізнес-спільноти та у супроводі французьких компаній, які бажають експортувати, розвиватися або розміститися в Україні. 

Для того щоб найкращим чином сприяти міжнародному розвитку французьких компаній в Україні, основними завданнями CCIFU є :

  • сприяння розвитку комерційних відносин між Францією та Україною  ;
  • анімація франко-української бізнес-спільноти,  висвітлення бізнес-новин України та організація регулярних заходів ;
  • представлення і захист загальних професійних інтересів французьких компаній в Україні ;
  • надання послуг з підтримки компаній від вивчення ринку, пошуку партнерів, допомоги з виходу на ринок до доміцілювання та розміщення ;
  • покращення іміджу французької економічної присутності в Україні ;
  • сприяння встановленню контактів між компаніями-членами для можливої спільної співпраці ;
Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin