Премія бізнес-леді 2020

Запуск другої премії бізнес-леді "Створено Жінками"

Для підтримки жіночого підприємництва в Україні, Франко-українська торгово-промислова палата в Україні запускає другий конкурс премії бізнес-леді “Створено жінками”

14 листопада 2019 року Франко-Українська Торгово-Промислова Палата (CCIFU) анонсувала другий випуск Премії Бізнес-Леді Створено жінками.

Пан Жан-Поль Пьотровскі, президент CCIFU, пан Етьєн де Понсен, Надзвичайний та Повноважний Посол Франції в Україні, пані Марина Бардіна, депутат Верховної Ради та голова підкомітету з питань у сфері захисту прав людини та гендерної політики, пані Мод Жозеф, директор CCIFU, пані Соня Забуга, головний редактор ELLE та пані Тетяна Попова, генеральний менеджер Arena Media Expert – взяли участь у пресконференції, що відбулась в інформаційному агентстві Укрінформ.

Ця премія була створена минулого року для нагородження жінки-підприємця, котра недавно заснувала свій бізнес в Україні. Конкурс відкритий для всіх жінок-підприємців, без будь-якого вікового обмеження, незалежно від сфери діяльності компанії. Починаючи з сьогоднішнього дня (14 листопада), кандидати можуть надсилати свої заявки до CCIFU (woman(@)ccifu.com.ua). Реєстрація закриється 21 лютого опівночі.

Однією з цілей цього конкурсу є заохочення жіночого підприємництва в Україні, демонструючи приклад жінок, котрі до них вирушили в пригоду підприємництва та показати, що досягти успіху можливо. Цей конкурс був створений за ініціативи комітету бізнес-леді CCIFU, до якого входять жінки, що є  засновницями, директорами або членами комітету французьких компаній в Україні.

Професійне журі - жінки та чоловіки, очільники та директори компаній різних секторів діяльності, обере фіналістів і переможницю.

Церемонія нагородження відбудеться в Києві 18 березня. Переможниця отримає п’ятиденну подорож в Париж для знайомства з головними офісами компаній-партнерів заходу, менторинг проекту нашими компаніями-партнерами та безкоштовне членство в CCIFU протягом року

Додаткова інформація:
 woman(@)ccifu.com.ua


 

Інтерв'ю з нашою минулорічною переможницею

Руслана Римарська

В березні наше журі розглянуло 69 досьє, отриманих на Премію Бізнес-Леді 2020. Після індивідуального оцінування, члени журі зустрілить та обрали 11 кандидаток. Незабаром ми зв'яжемось з фіналістками для відео-конференції з журі. Успіху всім!

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Ви шукаєте інформацію про ситуаці в Україні, пов'язану з COVID-19?

Close

Ви шукаєте інформацію про ситуаці в Україні, пов'язану з COVID-19?