Премія бізнес-леді 2020

НАШІ ПЕРЕМОЖНИЦІ!

Перше місце

Євгенія Ніколайчук, співзасновниця і керуючий партнер мережі винних барів, що представляють українських виноробів

Like a Local's wine bar

Друге місце

Катерина Германн, співзасновниця бренду українських суконь-вишиванок

My Sleeping Gypsy

Третє місце

Анастасія Журавель, співзасновниця соціального проекту і першого українського благодійного магазину

Laska

Друга церемонія нагородження, в ході якої було названо ім’я жінки, котра нещодавно заснувала власну компанію в Україні та отримала титул Бізнес-леді 2020, відбулась 16 липня та доступна для перегляду онлайн.

Мета конкурсу — сприяння розвитку жіночого підприємництва в Україні.

Прийом заявок від кандидаток на звання Бізнес-леді року тривав протягом двох місяців і був відкритим для всіх жінок-підприємців, без обмежень віку і незалежно від сектору їхньої діяльності. Усього організатори отримали шістдесят дев’ять заявок, до шорт-листа увійшли одинадцять кандидаток:

 • Анастасія Журавель  — співзасновниця соціального проєкту та першого українського благодійного магазину Laska;
 • Ганна Морозова — директорка кооперації виробників часнику України UkrUP;
 • Євгенія Ніколайчук — співзасновниця та керуюча партнерка мережі винних барів, що представляють українських виноробів — Like a Local's Wine Bar;
 • Ірина Новікова — засновниця краудсорсингової платформи для оперативного вирішення маркетингових та дослідницьких задач і реалізації соціальних ініціатив P.Aid;
 • Катерина Германн — співзасновниця бренду українського одягу My Sleeping Gypsy; 
 • Крістіна Павлик — засновниця бренду ласощів здорового харчування GAVRA;
 • Наталія Нев’ядомська — керуюча партнерка мережі ресторанів Famille Très FRANÇAIS;
 • Ольга Коцьо — співзасновниця компанії з виробництва дерев'яної пакувальної тари «Ольта-Львів».
 • Олена Мельник — засновниця інклюзивної кав’ярні-кондитерії «Старе місто»;
 • Олена Токар — співзасновниця бренду солодощів ручної роботи Lol&Pop;
 • Тетяна Купрійчук — авторка проєкту сміттєпереробного заводу Bingo Ecology у м. Суми;

16 липня було оголошено ім’я переможниці. Євгенія Ніколайчук отримала звання «Бізнеследі-2020» та грошовий приз у 100 тис. грн на розвиток власного бізнесу, членство у CCIFU терміном на один рік і поїздку до Парижу з консультаціями та менторством від компаній-партнерів конкурсу.

Церемонія буде доступна для перегляду онлайн.

Запуск другої премії бізнес-леді "Створено Жінками"

Для підтримки жіночого підприємництва в Україні, Франко-українська торгово-промислова палата в Україні запускає другий конкурс премії бізнес-леді “Створено жінками”

14 листопада 2019 року Франко-Українська Торгово-Промислова Палата (CCIFU) анонсувала другий випуск Премії Бізнес-Леді Створено жінками.

Пан Жан-Поль Пьотровскі, президент CCIFU, пан Етьєн де Понсен, Надзвичайний та Повноважний Посол Франції в Україні, пані Марина Бардіна, депутат Верховної Ради та голова підкомітету з питань у сфері захисту прав людини та гендерної політики, пані Мод Жозеф, директор CCIFU, пані Соня Забуга, головний редактор ELLE та пані Тетяна Попова, генеральний менеджер Arena Media Expert – взяли участь у пресконференції, що відбулась в інформаційному агентстві Укрінформ.

Ця премія була створена минулого року для нагородження жінки-підприємця, котра недавно заснувала свій бізнес в Україні. Конкурс відкритий для всіх жінок-підприємців, без будь-якого вікового обмеження, незалежно від сфери діяльності компанії. Починаючи з сьогоднішнього дня (14 листопада), кандидати можуть надсилати свої заявки до CCIFU (woman(@)ccifu.com.ua). Реєстрація закриється 21 лютого опівночі.

Однією з цілей цього конкурсу є заохочення жіночого підприємництва в Україні, демонструючи приклад жінок, котрі до них вирушили в пригоду підприємництва та показати, що досягти успіху можливо. Цей конкурс був створений за ініціативи комітету бізнес-леді CCIFU, до якого входять жінки, що є  засновницями, директорами або членами комітету французьких компаній в Україні.

Професійне журі - жінки та чоловіки, очільники та директори компаній різних секторів діяльності, обере фіналістів і переможницю.

Церемонія нагородження відбудеться в Києві 18 березня. Переможниця отримає п’ятиденну подорож в Париж для знайомства з головними офісами компаній-партнерів заходу, менторинг проекту нашими компаніями-партнерами та безкоштовне членство в CCIFU протягом року

Додаткова інформація:
 woman(@)ccifu.com.ua


 

В березні наше журі розглянуло 69 досьє, отриманих на Премію Бізнес-Леді 2020. Після індивідуального оцінування, члени журі зустрілить та обрали 11 кандидаток. Незабаром ми зв'яжемось з фіналістками для відео-конференції з журі. Успіху всім!

Інтерв'ю з нашою минулорічною переможницею

Руслана Римарська

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin