Члени

EGIS UKRAINA ТА ERTLE LTD СТВОРЮЮТЬ СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО: EGIS ERTLE ENGINEERING

Київ, 10 березня 2021 - Egis Ukraina повідомляє про простворення спільного підприємства з Ertle Ltd, міжнародним інжиніринговим та будівельним холдингом, що присутній на ринках Центральної та Східної Європи, зокрема в Україні, Польщі, Білорусії та Казахстані. Відповідно до угоди, з 1 січня 2021 на основі української інжинірингової компаніїDerffer”, що входить до холдингової компанії Ertle Ltd, було створено та зареєтровано спільне підприємствоEgis Ertle Engineering” («Ежіс Ертлє Інжиніринг»).

В межах нового стратегічного партнерства, компанії разом надаватимуть послуги проєктування та інжинірингу, зокрема проведення комплексного аналізу, технічно-економічне обґрунтування, підготовку стадій Р та П проєктів, будівельний контроль на об’єкті та авторський нагляд. Egis Ertle Engineering пропонуватиме послуги з проєктування для секторів інфраструктури, легкої та важкої промисловості, комерційної нерухомості та стане центом використання BIM технологій (інформаційне моделювання будівель).

Egis Ukraina переконана, що співробітництво відкриє нову сторінку в історії обох компаній та сприятиме підвищенню конкурентоспроможності компанії на ринку.

Для нас честь повідомити про це стратегічне партнерство. Ми вважаємо, що така команда відданих професіоналів доповнить нашу експертизу та зміцнить позицію компанії на місцевому ринку”, - зазначає Арно де Ружі, Egis директор Східної Європи та Центральної Азії.

 

«Наше портфоліо містить успішно реалізовані проєкти для міжнародних та місцевих замовників, зокрема контракти під ключ, проєкти з реконструкції, адаптації, ми здійснювали аудит проєктів та нагляд за обєктами, оптимально дослухаючись до побажань клієнтів. Cеред яких NOVARKA - новий безпечний конфайнмент в Чорнобиль, Україна; SOUFFLET - котельня на біомасі, Хмельницька область, Україна та ін. Ми пишаємося обєднанням наших ресурсів з Egis та можливістю приєднатися до світового досвіду у галузі інжинірингу», - наголошує Іньяс Ертлє, засновник групи "Ertle" , основний акціонер Derffer.

 

 

Про Egis Ukraina

 

Egis присутня в Україні з 1993 та працює з проєктами, фінансованими урядом України та МФО. Для укріплення позиції в Україні, у 1996 Egis Group заснувала Egis Ukraina LLC, що є регіональним центром для  Східної Європи та Центральної Азії.

 

Egis Ukrainа надає консалтингові та інжинірингові послуги в галузі енергетики, управління природокористуванням, зокрема водними ресурсами та відходами, цивільного будівництва, спорудження мостів та доріг, портів та водних шляхів. Компанія налічує 120 працівників, включно з більш ніж 50 кваліфікованих інженерів. Головний офіс розташовується в Києві. Egis Ukrainа також має проєктні офіси в Львові, Харкові, Одесі, Дніпрі, Херсоні, Кривому Розі, Запоріжжі, Полтаві, Тернополі, Івано-Франківську та Маріуполі.

 

Маючи досвід на локальному та міжнародному рівні, Egis надає повний спектр послуг таких як техніко-економічне обґрунтування, детальне проєктування, дослідження транспортних потоків, нагляд за будівництвом, управління проєктами, планування та супроводження публічно-приватного партнерства, інституційна підтримка, технічна допомога муніципалітетам, органам центральної влади та приватним клієнтам.

 

Більше інформації: https://www.egis-ukraina.com/group/egis-ukraine

Description : cid:image022.png@01D13CC4.05D8B5C0Description : cid:image023.png@01D13CC4.05D8B5C0 Description : cid:image024.png@01D13CC4.05D8B5C0 Description : cid:image027.png@01D13CC4.05D8B5C0 Description : cid:image029.png@01D13CC4.05D8B5C0

 

 

Про Egis Ertle Engineering

Egis Ertle Engineering була як спільне підприємство Egis Ukraina та Derffer. Компанія надає інжинірингові послуги в Україні та інших країнах в наступних галузях: важка та легка промисловість, енергетика, агропромисловість, комерційна нерухомість та інфраструктура та позиціонує себе центром використання BIM технологій (інформаційне моделювання будівель).

Більше інформації: https://egis-ertle.com/en/  

  Description : cid:image023.png@01D13CC4.05D8B5C0 Description : cid:image024.png@01D13CC4.05D8B5C0  

 

 

Щоб дізнатися більше, будь ласка, звяжіться:

Йовка Анна – Старший менеджер зі зв'язків з громадськістю -  Anna.YOVKA-int@egis.fr - Тел: +380660574657

Погоріла Маргарита – Спеціаліст зі зв’язків з громадськістю – Marharyta.POHORILA-int@egis.fr – Тел: +380934195599

Новини на цю тему

No news available.

Заходи з цієї тематики

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin